+90 (228) 314 02 11 Fax: +90 (228) 314 02 12
Türkçe English

         Denizer Seramik, 2011 yılında seramik sektöründe makine, ekipman ve yedek parça ihtiyacına profesyonel hizmet sunmak, müşterilerine doğru çözümlerle destek vermek hedefiyle Bilecik’in Bozüyük ilçesinde kurulmuştur. 6000 kaleme varan ürün çeşitliliği ve yüksek stok güvencesi ile müşterilerine anında hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

        Müşteri memnuniyetini hizmet ve kalite ile arttırarak, pazarın giderek artan taleplerine yenilikçi çözümler sunmak kuruluşun temel amacıdır. Müşteri odaklı çalışmayı prensip edinerek fiyata dayalı rekabet değil, yaratılan değere dayalı rekabet anlayışıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

        İtalyan iş ortağı Plastorgomma Service Srl. seramik sektöründe 1969’dan günümüze faaliyet göstermekte olup, distribütör ve geniş bayi ağı ile dünyanın 7 kıtasına ulaşmaktadır. Sektördeki tecrübesi, markalaşmış orijinal yedek parça üretimi ve bu alandaki profesyonelliği ile dünyaca saygınlığı süregelmiştir.

        Denizer Seramik, Plastorgomma Service Srl.’nin Türkiye’de ki tek temsilcisi olarak, orijinal makine ve ekipman ithalatının yanı sıra birçok üründe yerli imalat ve tedariği ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Dünya seramik sektöründeki yenilikleri ve gelişen teknolojiyi yakından takip eden uzman ve akademik eğitim almış kadrosu ile kurumsal müşterilerine çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

Tüm hakları saklıdır. © 2017
Eskişehir Web Tasarım